משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

מרטין היקר, אני חייב להודות לך על הכול ואני מבקש שתפרסם את זה בשם שלי, כי אני רוצה שאנשים יתקשרו אלי כדי לתת המלצה חמה ( למי שקורא את זה, אני החלטתי לא לפרסם תמונות של אנשים ושמות מלאים של אנשים כי זה נראה לי לא נכון).

אני עברתי פשיטת רגל מאוד קשה ומאוד מורכבת, הרבה שנים והרבה בלאגן, אישתי גם כן הייתה בתהליך כזה, סיימה אותו כבר די מזמן. אני חייב להגיש שהתהליך הזה פשוט שבר אותנו לרסיסים, הרג אותנו והוציא לנו את החשק לחיות לחלוטין.

כל מי שעבר או עובר פשיטת רגל, בטח מכיר את התחושות האלו, יצאנו שבורים לחלוטין והרגשנו שהחיים נגמרו פחות או יותר. אבל ככל הנראה החיים יותר חזקים מהכול ולאט מאוד אבל ביציבות, גם אנחנו עברנו את זה.

בשלב מסוים התאוששנו מעט וקיבלנו קצת כסף מהמשפחה והחלטנו לקנות בית קטן במחיר למשתכן. אישתי כמובן הלכה לבנק שלה שכמעט צחק עליה. האמת שאני צפיתי את זה מראש ולא היית מופתע כלל.

ניסינו עוד יועץ שעבד עם גיסי ועוד יועצת שאנחנו מכירים מהעיר, שום דבר לא עבד. בסופו של דבר הגענו למרטין בכלל בשביל משכנתא חוץ בנקאית. רצינו משכנתא חוץ בנקאית. ישבנו איזה חצי שעה עם מרטין, עברנו על הדברים והוא אמר לנו באיזה שלב: "אני ממש לא חושב שזה מקרה למשכנתא חוץ בנקאית, לדעתי זה מצב קלאסי למשכנתא בבנק."

אני לא האמנתי בכלל, אבל מצד שני לא היה לי מה להפסיד, הסברתי לו שכמה אנשים כבר ניסו להשיג לי משכנתא בבנק. הוא אמר לי : "לא נורא, בוא ננסה שוב". אמרנו שאין שום בעיה, אבל בוא נהיה מוכנים גם למשכנתא חוץ בנקאית.

להפתעתי הגמורה והמוחלטת, אחרי שבועיים בערך- היה לנו אישור משכנתא בבנק. עם פשיטת רגל, עם כל הבעיות שהיו זה עדיין הצליח. אם יש משהו שאני הבנתי מכל העניין הזה, זה שאם אתם צריכים משכנתא אחרי פשיטת רגל- אתם צריכים מומחה למשכנתאות אחרי פשיטת רגל.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג