לא נורא. שמי מרטין בוקסדורף. אני מצליח להשיג אישורי משכנתא מהבנקים, גם במקרים הכי קשים, כאשר סורבתם אצלכם בבנק.

מי אני ?

שלום שוב, שמי מרטין ואני יועץ משכנתאות אשר מתמחה במסורבי משכנתא, כלומר אנשים שהבנק סירב לתת להם משכנתא והם צריכים פיתרון כל שהוא ללקיחת המשכנתא בכל זאת.

במשך עשר השנים האחרונות אני עוסק בתחום המשכנתאות, כאשר בשמונה השנים האחרונות אני עוסק במסורבי משכנתא נטו, עם הצלחות רבות מאוד בתחום המסורבים.

רק בבנקים בלבד:

רק כדי לחדד את הנקודה, אני לא עוסק כלל במשכנתאות חוץ בנקאיות אלא עובד נטו עם הבנקים המוכרים לכם בישראל. מעולם לא הצעתי למישהו משכנתא חוץ בנקאית ולא מתכוון להציע.

איך זה מתנהל:

אנחנו נפגשים לפגישה קצרה שבמהלכה אנחנו נברר את הדברים לעומק ונבין את הבעיות ואת הפתרונות האפשריים לקבלת המשכנתא. לאחר מכן אנחנו נאסוף את המסמכים הנדרשים, ונצא יחד איתם אל הבנקים כדי לפנות אל אנשי הקשר שלנו ולהילחם בשביל אישור המשכנתא שלכם.

כל התהליך מתנהל אצלנו בלבד, ללא שום מעורבות מצידכם, כאשר אתם תגיעו לבנק רק בסוף כדי לחתום על המשכנתא. המומחיות שלנו-המשכנתא שלכם.

תבקשו מאיתנו ממליצים כדי שתהיו רגועים לחלוטין

למה אנחנו?

מעבר לעשר שנות ניסיון בעולם המשכנתאות ושמונה שנות ניסיון בעולם מסורבי המשכנתא, אנחנו מתגאים בקשרים מעולים בעולם הבנקאות, היכרות וידע עמוק בכל הנוגע למערכת הבנקאית וכמובן מאות מקרים מוצלחים שיכולים להעיד על המקצועיות שלנו.

כמה זה עולה?

ברשותכם לא נדבר על כסף כאן, אבל הרשו לי רק לציין שהתשלום מתבצע על בסיס הצלחה בלבד, כאשר לא משלמים שקל אחד לפני ולא משלמים שקל אחד אם לא מקבלים משכנתא. לעולם אל תסכימו לשלם מראש על טיפול במשכנתא.

איך הריביות?

השאלה הזו עולה לא מעט בעקבות חששות שאם הבנקים מסכימים לתת משכנתא למסורבי משכנתא, אז הם לוקחים ריביות יקרות. האמת היא שזה לא נכון. הריביות הן בסדר גמור, אם כי לא ריביות מעולות. בנושא הזה אין סיבה מיוחדת לדאגה.

אחוזי מימון:

חשוב להבין מסורבי משכנתא נהיו כאלו כי הבנקים חששו לתת להם משכנתא. מאותה הסיבה הבנקים יפחדו לתת אחוז מימון גבוה למשכנתא. כלומר אם אתם בונים על משכנתא של 75 אחוז- אתם ככל הנראה הולכים להתאכזב. הרבה יותר הגיוני במקרים כאלו לבקש משכנתא של 60 אחוז ומטה.