מרטין בוקסדורף- מתגאה ב10 שנות ניסיון בהשגת משכנתא עבור פושטי רגל לשעבר. רק בבנקים למשכנתאות. לא חוץ בנקאי.

מי אני:

שמי מרטין בוקסדורף, אני עוסק כבר 10 שנים בהשגת משכנתאות עבור פושטי רגל לשעבר. אם עברתם פשיטת רגל, אתם בטח מבינים עד כמה זה מורכב לקבל בבנק יחס כל שהוא, בטח שמשכנתא- כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, התפקיד שלי הוא לגשת לבנקים ולהשיג לכם משכנתא, אפילו שהבנק לא כל כך רוצה.

איך זה עובד:

כדי שאני אוכל להילחם עבורכם מול הבנקים, אני צריך להכיר את כל הסיפור כולו לעומק. כלומר, אני צריך להבין למה בדיוק קיבלתם הפטר? למה קרתה פשיטת רגל? מה המצב היום? מה היה הדבר שגרם לפשיטת רגל? איך אנחנו יודעים שזה לא יקרה שוב?

אני לא צריך את המידע הזה כי אני משועמם, אלא כי אני צריך לדעת איך להשיג את האישור מהבנק. אני צריך להסביר לבנקים למה בעצם צריך לאשר לכם משכנתא, אפילו שעברתם פשיטת רגל ואפילו שהם ממש לא רוצים לאשר לכם משכנתא.

אם אני יודע את כל הפרטים כולם, אני אצליח לבנות תסריט שלפיו הבנק צריך לאשר לכם משכנתא, אפילו שהייתה פשיטת רגל. תחשבו על עורך דין פלילי שאמור לייצג אתכם מול בית המשפט, אותו הדבר אני אמור לעשות מול הבנקים. כמה שיהיה לי יותר חומר ומידע- כך יהיה לי קל יותר להשיג אישור משכנתא.

אז הלאה:

לאחר שנישב יחד חצי שעה בערך, אני אבקש מכם את המסמכים הנדרשים, שאותם אני צריך כדי להציג את התמונה שאני רוצה לבנות מול הבנקים. ברגע שיהיה לי את הניירת הנדרשת, אני יוצא למשימה שלי ופונה לאנשי הקשר שלי במערכת הבנקאית כדי להשיג לכם אישור משכנתא.

כמה זמן לאחר הפטר:

זאת שאלה חשובה ואפילו קריטית אבל קשה לענות עליה. הרעיון בגדול הוא כזה: כמה שאתם לקוחות יותר איכותיים, ככה אתם תיאלצו לחכות פחות זמן לאחר קבלת הפטר. כלומר אם אתם זוג שכירים, שעובדים בהיי טק ומרוויחים 35 אלף שקלים- אתם ככל הנראה תוכלו לקבל משכנתא בערך שנתיים אחרי ההפטר.

לעומת זאת אם פשטתם רגל לאחר שלא הייתה סיבה מיוחדת עסקית ומאז אתם מתנהלים בערך באותה צורה- ככל הנראה תצטרכו לחכות הרבה יותר זמן.

מיותר לציין שאני בכלל לא ממליץ לבקש משכנתא לבד ללא מישהו שמומחה בהשגת משכנתאות לאחר פשיטת רגל. סביר להניח שאם תגיעו לבד, אתם ככל הנראה תקבלו סירוב חד משמעי.

איך עובד התשלום?

התשלום מתבצע רק אם מקבלים אישור למשכנתא, אין שום תשלומים אחרים. לא בהתחלה ולא כלום. אנחנו מקבלים כסף רק לפי הצלחה. 

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג