מרטין בוקסדורף הוא משיג משכנתאות לפושטי רגל לשעבר כבר 10 שנים ומתגאה בהצלחה מרשימה בהשגת משכנתאות כאלו. רק בבנקים למשכנתאות.

איך עובדות משכנתאות לפושטי רגל לשעבר?

תראו בואו נדבר ברצינות ובלי לייפות את הדברים. הבנקים לא באמת רוצים לתת משכנתאות לאנשים אחרי פשיטת רגל, בגלל שידוע שאנשים שעברו פשיטת רגל, נוטים תוך 10 שנים להיקלע שוב פעם לחובות. אז הנה הדברים שצריכים לדעת כאשר מגיעים לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל.

כמה זמן לאחר ההפטר?

אנחנו בדרך כלל מצליחים להוציא משכנתאות ללקוחות שלנו, אחרי שישה חודשים מרגע קבלת ההפטר, כאשר הדברים תלויים בהרבה מאוד גורמים שאנחנו נדבר עליהם תיכף. אבל הנחת המוצא היא כמובן שכמה שיותר זמן לאחר ההפטר, כך עדיף. הסיכויים לקבל משכנתא עולים כמובן, ככל שעובר זמן מההפטר.

אחוז מימון:

הבנקים מאוד מפחדים לתת משכנתא לאנשים אחרי פשיטת רגל. הם אפילו הרבה יותר מפחדים, לתת משכנתאות באחוז מימון גבוה. כלומר אם אתם רוצים לקחת משכנתא של 75 אחוז אחרי שעברתם פשיטת רגל, זה ככל הנראה לא יהיה סביר. תהיו מודעים לכך שאחוז סביר לקבל אחרי פשיטת רגל הוא נמוך יותר.

כמה שתבקשו פחות אחוז מימון במשכנתא, כך הסיכוי לקבל משכנתא יעלה. זה לא שלעולם לא מקבלים משכנתא במימון גבוה, זה כן קורה- אבל זה הרבה יותר קשה.

להביא ערבים:

אחד הדברים שעוזרים לקבל משכנתא אחרי פשיטת רגל היא האפשרות להביא ערב כל שהוא, שיהיה חלק מהמשכנתא ויהווה ביטחון נוסף לבנק. כלומר הבנק יהיה רגוע יותר אם יהיה עוד אדם נוסף בתוך המשכנתא, למקרה שתהיה בעיה עתידית כל שהיא עם המשכנתא.

להיעזר במומחה בתחום

אולי זה הדבר שהייתי צריך להתחיל ממנו, משכנתא אחרי פשיטת רגל היא דבר שמחייב עבודה של מומחה אמיתי, לא סתם יועץ משכנתאות אלא מישהו שהוא מומחה בפשיטות רגל. עבדכם הנאמן טיפל כבר במאות משכנתאות של פושטי רגל ואני יכול להגיד שכל הפעילות שלי בעולם המשכנתאות זה עבודה מול פושטי רגל. כך שאני ללא ספק המומחה מספר 1 בתחום.

הסדרי חוב

שימו לב לנקודה הזו. כל בנק שהיה לכם איתו מחיקת חוב בזמן פשיטת הרגל, לעולם לא ייתן לכם משכנתא, לעולם. כך שהסיכוי לקבל משכנתא אחרי פשיטת רגל לוי בעיקר בכמה בנקים מחקו לכם חובות. ראיתי כבר מקרים שכל הבנקים מחקו חובות והשאירו את האדם במצב שהוא לעולם לא יקבל משכנתא.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג