משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

קניתם בית? עומדים לקחת משכנתא? הבנק לא מאשר לקבל משכנתא? במצב הזה יש שתי אופציות, להמשיך להגיש בקשות בעוד בנקים ולהישרף בעוד מקומות או לפנות אלי, ואני אטפל בבנקים ואמצא את הדרך לקחת משכנתא. בשביל זה אני כאן וזה מה שאני עושה בדיוק.

קצת עלי:

שמי מרטין בוקסדורף, מזה 10 שנים אני עוסק בהשגת משכנתאות לאנשים שלא מצליחים לקחת משכנתא בעצמם בבנקים. אנשים עם בעיות BDI אנשים עם בעיות בחשבונות הבנק וכל שאר המקרים, זה מה שאני עושה, אני ניגש לבנקים במקומכם ונלחם מולם כדי להשיג לכם משכנתא, זה השליחות שלי בחיים, בשביל אני כאן. אני בעל תואר במשפטים, עם הרבה מאוד ניסיון בעולם הבנקאות ובעיקר, לא מפחד ללכלך את הידיים, אני יודע להילחם מול הבנקים על כל אדם ולעולם לא מוותר להם על אף אחד.

איך הדברים מתנהלים בפועל?

בעצם הדברים די פשוטים, צריכים להתכונן כמו שצריך להגשת המשכנתא. ללא הכנה מוקדמת בכלל אין טעם להגיש בקשות. אני מתכוון בעיקר לבעיות של BDI שמפריעות לקחת משכנתא. צריך לעשות הכנה יסודית, להכין הסברים, להכין אסמכתאות וכל הדברים שיכולים לעזור לעמוד מול הבנק.

חשוב לי להסביר, אני צריך שיהיה לי טענות חיוביות כאשר אני ניגש לבנקים, אני ניגש למנהל סניף, או מנהל אזור או מי שזה לא יהיה, אני צריך שיהיה לי משהו להגיד. נניח שאני אומר: "תראה יש כאן זוג מקסים, שהיה לו קצת בעיות, אבל מצד שני הם ככה וככה וככה, אם לא יהיה לי טיעונים חיוביים להגיד על האנשים שאני מייצג, אין לי טעם בכלל לנסות לגשת לבנקים.

אנחנו צריכים לבנות יחד טענות שאני אצליח להשתמש בהן מול הבנקים, זאת המטרה שבשבילה אנחנו נפגשים. ביחד ננסה לבנות טיעונים. ללא זה, אין טעם בכלל.

מה סיכויי הצלחה:

סיכויי ההצלחה תלויים הרבה מאוד במקרה שלכם בדיוק, לכל מקרה יש את הדברים שלו ואת הבעיות שלו ואת היתרונות שלו. ביחד ננסה לבנות את הדברים כדי להעלות את סיכוי ההצלחה. כדי לתת תשובה יותר מדויקת, אנחנו נעבור על כל הפרטים ונדע מה הסיכוי. זה נכון שאין בכלל מאה אחוז הצלחה, אבל בדרך כלל אני כן מצליח להשיג משכנתא.

ברגע שנישב ביחד ונבין את הדברים לעומק, יהיה לי הרבה יותר קל לנסות לתת הערכה בנוגע לסיכויי ההצלחה שלנו, במקרה הזה.

התשלום:

התשלום על השירות שלנו מתבצע רק אם מתקבל אישור למשכנתא ולא שום דבר אחר. אנחנו מאמינים בעצמנו ולא דורשים שום תשלום אחר.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג