משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

צריכים להגדיל משכנתא כדי לסגור הלוואות וחובות? שמי מרטין ובעשר השנים האחרונות אני משיג משכנתאות לסגירת חובות בבנקים.

לא ניתן לעבור את 50 אחוז משווי הבית:

כאשר רוצים לקחת משכנתא לכיסוי הלוואות – לא ניתן בשום פנים ואופן לעבור את חמישים אחוז משווי הבית. דוגמה: נניח שהבית שלכם שווה בערך 1.5 מיליון שקלים, וכיום יש לכם משכנתא של 500 אלף שקלים, זה אומר שאתם יכולים לקחת עוד 250 אלף שקלים כדי לסגור הלוואות, כלומר בדיוק עד ה50 אחוז משווי הבית. רק חשוב להדגיש שהחמישים אחוז נקבע לפי הערכת שמאי.

התנהלות משכנתא ראשונה:

הדבר הראשון והמהותי ביותר הוא התנהלות המשכנתא הראשונה, כלומר הבנקים יבדקו קודם כל את התשלומים של המשכנתא הראשונה. אם היו בעיות בתשלומי המשכנתא הראשונה, אין שום סיכוי שהבנקים יאשרו משכנתא נוספת. כמו שהבנקאים אומרים: לא מכניסים כסף בריא למיטה חולה.

הכנסות נדרשות:

אחת הבעיות הגדולות בבקשות למשכנתא נוספת על הבית, זה הנושא של הכנסות נדרשות. כלומר אם אנחנו יודעים שעכשיו אחרי שלוקחים עוד משכנתא, התשלום החודשי אמור להיות 4000 שקלים לדוגמה, אז אנחנו צריכים להראות לבנקים שיש הכנסה מסודרת ולא בשחור, הכנסה של 12 אלף שקלים לפחות, כאשר רצוי יותר מכך. הדבר הזה מפיל הרבה מאוד בקשות של משכנתא לסגירת חובות.

אסמכתאות:

הקטע שהרוב לא מצליחים להבין אותו הוא שכאשר לוקחים משכנתא לסגירת חובות, הבנק מבקש פירוט מדויק על כל הכסף שאתם מבקשים. כלומר אם מבקשים 200 אלף שקלים, אז צריך להראות לבנק בדיוק לאן הולכים 200 אלף שקלים.

דבר נוסף, שיפוצים זה לא אופציה. אין טעם לרוץ להגיד שיפוצים. הבנקים מבקשים הערכות שמאות ואסמכתאות כאשר מדובר בשיפוצים. לכן זה לא אופציה טובה.

התנהלות חשבון עובר ושב:

דבר נוסף שהבנקים בודקים תמיד זה איך נראה החשבון עובר ושב. במילים פשוטות: אם יש בעיות של צ'קים חוזרים, אם יש חריגות מהמסגרת של העובר ושב, אם יש תשלומים שלא משולמים בזמן, כל אלו סימנים מעידים שאתם לקוחות מסוכנים ושלא מומלץ לתת לכם כסף נוסף.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג