עברתם פשיטת רגל ורוצים לקחת משכנתא? הגעתם למקום הנכון. שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות לפושטי רגל לשעבר כבר 10 שנים.

איך הדברים עובדים?

אנחנו צריכים לארגן את כל המידע הקיים ואת כל שהבנקים לא יודעים, כדי שנוכל להשתמש בזה לעזרתנו. כלומר, הבנקים יודעים שהייתה פשיטת רגל וזהו. הם לא יודעים מעבר לזה.

המטרה שלנו היא לשבת ביחד ולקחת את המידע הזה, לנסח אותו בצורה שאנחנו צריכים כדי לנסות לשפר את המצב הקיים ולגרום לבנקים לתת לנו אישור. את המידע הזה אנחנו צריכים לבנות יחד, כדי שנוכל להפוך יתרון לחיסרון.

בואו ניעזר בדוגמה:

אופציה אחת היא ללכת לבנקים ולהגיד להם שהנה, הזוג המקסים הזה עבר פשיטת רגל והיום הם רוצים לקחת משכנתא. אלו עובדות פשוטות ודי יבשות שכולם כבר יודעים ולא עוזרות לנו במיוחד. עכשיו בואו ננסה להציג את אותן עובדות אבל בצורה אחרת, כזו שכוללת מידע פנימי שלבנקים אין כרגע.

הזוג המקסים הזה עבר פשיטת רגל בגלל שהיה חתום ערבות לאבא של הבעל, הם בכלל לא ניהלו שום עסק ולא היו קשורים לשום עסק, הם בכלל שכירים כמו שהיו תמיד, רק בגלל ערבות שהיו חתומים הם נכנסו לפשיטת רגל. ללא קשר לפשיטת הרגל, שניהם מרוויחים מעל הממוצע בשוק, אין להם הלוואות משמעותיות בחשבון, הם מתנהלים בצורה תקינה, ומאז שנכנסו להליכי פשיטת רגל כבר עברו 4 שנים.

אז איך זה עובד בשטח?

לאחר שנישב יחד בערך חצי שעה, יהיה לנו את האפשרות לבנות יחד את העובדות שאנחנו צריכים כדי שיהיה לי את הטיעונים שאני יכול להציג מול הבנקים. חשוב להבין את הנקודה, אני צריך להביא כמה שיותר טיעונים כאשר אני מגיע לבנקים, כי הטיעונים האלו הם מאפשרים לי להפוך את ההחלטה של הבנקים מזה שהם לא רוצים לאשר משכנתא, לזה שהם כן מוכנים לאשר משכנתא.

איך זה עובד?

הדברים הם די פשוטים, ברגע שיש לנו את כל הטיעונים הנדרשים, אני יוצא לבנקים כדי להפעיל את הקשרים שלי ולנסות להשיג לכם משכנתא. כאן אני נעזר בקשרים האישיים שלי, יחד עם הטיעונים שבנינו יחד כדי להשפיע על החלטות הבנק.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג