עברתם פשיטת רגל וצריכים משכנתא? אתם צריכים איתכם מומחה בתחום, שידע לקחת את הדברים הלא טובים ולהפוך אותם לאישור משכנתא אחרי פשיטת רגל!

איך עובדת משכנתא לאחר פשיטת רגל?

שמי מרטין בוקסדורף, אני מטפל במשכנתאות עבור פושטי רגל לשעבר ב10 השנים האחרונות. כאשר אתם צריכים משכנתא לאחר פשיטת רגל, אני האיש שלכם.

הרעיון במשכנתאות לאחר פשיטת רגל, הוא לקחת את הדברים השליליים שהבנקים כבר יודעים, להוסיף עליהם פרטים שהבנקים לא יודעים, כדי לשנות מעט את התמונה ולהשיג אישור משכנתא בהתחשב בכך שהם לא רוצים לתת משכנתא מלכתחילה.

הרי אנחנו כבר יודעים שהייתה פשיטת רגל וגם הבנקים יודעים את זה. אלו העובדות. אבל המידע שלא קיים הוא לגבי הנסיבות שהביאו לכך שהייתה פשיטת רגל. וזאת הנקודה שעליה אני בתור מי שהולך להשיג לכם משכנתא יכול ללחוץ כדי לשנות את פני הדברים.

הרי הבנקים מבחינתם יודעים שהייתה פשיטת רגל, אבל אין להם מושג למה זה קרה, אין להם מושג מי היה אשם בזה ומה היה החלק שלכם באשמה.

המטרה שלי היא לבנות סיפור אישי שיכול להוסיף נדבכים על התמונה היבשה ובעזרת קשרים בבנקים להפוך את זה ממקרה יבש של פושטי רגל שרוצים לקחת משכנתא למקרה הרבה יותר אנושי והרבה יותר נגיש רגשית, עד לנקודה שבה הבנקים יכולים לראות את עצמם מאשרים משכנתא למרות המקרה של פשיטת רגל.

איך זה עובד בפועל ולא רק רעיונית?

עכשיו אנחנו מבינים את הרעיון של איך אני עובד על משכנתאות לאחר פשיטת רגל, עכשיו בואו נדבר מעט על הביצוע בשטח.

אני אישית מאמין גדול מאוד בניירת ואסמכתאות, לכן הדבר החשוב ביותר הוא לאסוף את כל הניירת שיכולה להוות טיעונים שלנו לטובת המשכנתא. כלומר, אם היו סיבות או נסיבות מקלות לכך שנגרמה פשיטת רגל, אנחנו רוצים להשיג את הניירת הזאת ולהביא אותה כדי להיעזר בה כאשר אני הולך לבנקים ומעלה טיעונים.

כדי להסביר את הדברים מעט יותר טוב, ניעזר בדוגמה. תחשבו שעורך דין הולך לייצג אתכם בבית המשפט, הוא צריך כמה שיותר ניירת כדי לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר. אז המקרה הזה דומה מאוד, כמה שיהיה לי יותר ניירת, כך אני אהיה מצויד בכמה שיותר טיעונים שיכולים לעזור לי לשכנע את הבנקים שאתם צריכים לקבל משכנתא, למרות שהם בכלל לא רוצים לאשר לכם.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג