הייתם מוגבלים בבנק? עכשיו רוצים לקחת משכנתא? שמי מרטין ואני משיג משכנתאות למוגבלים לשעבר כבר 10 שנים. בבנקים בלבד

איך עובדת משכנתא לאחר הגבלה?

בגדול, הבנקים לא במיוחד רוצים לתת משכנתאות לאנשים שעברו הגבלה. בדרך כלל הם אומרים משהו בסגנון: "תחזור אחרי שההגבלה תימחק מהדוח BDI שלך". שזה בעצם אומר, בערך 5 שנים. הבעיה היא שבדרך כלל לא ניתן לחכות 5 שנים אלא צריכים את המשכנתא עכשיו.

כאן אני נכנס לתמונה:

אז כאמור שמי מרטין ואני עובד בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו הגבלה כבר עשר שנים ואני אשמח לספק לכם מאות ממליצים שעברו הגבלה ואני הצלחתי להשיג לכם משכנתא, רק בבנקים, ללא שום דבר חוץ בנקאי.

איך זה עובד?

כדי שניתן יהיה להתחיל לעבוד, אני צריך מכם את כל הניירת החשובה והלא חשובה. כלומר, הניירת הבסיסית היא דבר שכולנו מכירים: תלושים, עובר ושב, תעודות זהות, ריכוז הלוואות. אבל במקרה של הגבלה, צריכים עוד דברים כמו אסמכתאות שיכולות לעזור להסביר למה הייתה הגבלה, הסברים, סיבות וכל דבר שאני יכול להיעזר בו כדי להסביר לבנק שכדאי לתת לכם משכנתא.

אני למעשה צריך ללכת לבנקים ולשכנע אותם לתת משכנתא למרות שהם בכלל לא רוצים, אני צריך כמה שיותר תחמושת במאבק הזה, כמה שיהיה לי יותר מסמכים ויותר הסברים וסיבות, כך יהיה לי קל יותר להשיג את המשכנתא.

כמה זמן זה לוקח?

בדרך כלל ההליך לוקח כשבוע ימים. אין סיבה שזה יקח יותר מזה, היות ואם זה לא קרה בשבעה ימים זה כבר לא יקרה בכלל. אני מתחייב לתת תשובה תוך 7 ימי עבודה, גם אם זה לרע.

מבחינת התשלום:

התשלום מבוצע רק לאחר קבלת אישור עקרוני ולא משלמים שום דבר אחר. אין פתיחת תיק ולא שום מקדמות. 

כמה זמן אחרי ההגבלה:

אחת השאלות המרכזיות היא כמה זמן אחרי הגבלה? אנחנו מקבלים הרבה מאוד טלפונים של אנשים שסיימו הגבלה לפני חודש או חודשיים, הם מאוד רוצים להתקדם אבל לצערי לא ניתן. אחרי הגבלה צריך לחכות לפחות שנה. פחות מזה לא ניתן בשום פנים ואופן.

חשוב להבין הבנקים כעיקרון רוצים שאנשים יחכו כמה שנים טובות עד שבכלל יחשבו לבקש משכנתא, התפקיד שלי הוא להביא את זה למצב שבו לא תצטרכו לחכות שנים, אלא רק שנה אחת. כמובן שחשוב להראות לבנקים שהדבר הזה הוא חד פעמי ולא יחזור על עצמו שוב ולא קרה לפני כן.

הבנקים מוכנים לסלוח לאדם שהיה מוגבל אבל כל עוד זה לא התנהלות שחוזרת על עצמה. אני צריך להראות לבנקים שזו הייתה מעידה חד פעמית ולא דבר קבוע. אני צריך לדעת כל מה שרק ניתן לדעת כדי שיהיה לי את הכלים להילחם מול הבנקים ולהשיג משכנתא.   

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג