משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים


עברתם פשיטת רגל ורוצים לחזור לחיים שלכם? הבנקים לא רוצים בכלל לדבר איתכם על משכנתא? בדיוק בשביל זה אני כאן. שמי מרטין בוקסדורף ואני בעל ניסיון של 10 שנים בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל. אני אשמח מאוד להשיג גם לכם משכנתא. זה מה שאני עושה. רק בבנקים ולא חוץ בנקאי.

מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף

איך הדברים עובדים בשטח?

אתם כבר יודעים שהבנקים לא רוצים לדבר עם אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מעוניינים בכלל לתת להם משכנתא. לכן צריך להפקיד את העבודה הזו בידיים של מקצוענים. היות וכבר 10 שנים אני מטפל במשכנתאות של מסורבים ופושטי רגל- אני בהחלט יכול לקרוא לעצמי מקצוען.

אנחנו צריכים להיפגש לחצי שעה בערך, כדי לשבת ולהתכונן למשכנתא. כלומר, אני לא נוהג פשוט ללכת ולהגיש בקשות משכנתא אחרי פשיטת רגל, זה טיפשי. אני אוהב לדעת שאני מוכן עם הסברים, אסמכתאות וכל הניירת הנדרשת שמסבירה- למה עברו פשיטת רגל בכלל, ברגע שיש לי את כל הטיעון מוכן ואני כבר יודע מראש מה בדיוק אני הולך לענות על כל שאלה שתעלה, רק אז אני מרגיש בטוח שניתן כבר ללכת לבנקים ולהתחיל לבקש משכנתא.

זה לא רק הסברים בעל פה, אנחנו נכין אסמכתאות שיגבו את ההסברים, נכין ניירת מתאימה ונדע האם אנחנו מוכנים לצאת לדרך. כמה שתהיה לי יותר "תחמושת" לצאת איתה אל הבנקים, ככה יהיה לי קל יותר לקדם את האינטרסים שלכם מול הבנקים. לא יוצאים לשטח כשלא מוכנים.

מכאן והלאה אני אצא אל הבנקים ואעשה את כל מה שרק ניתן כדי לשכנע את הבנקים לתת לכם משכנתא. הניסיון שלי אומר שהרבה פעמים אני מצליח, ואני אעשה הכול בשביל שאתם תצליחו גם כן. אני אילחם על זה עד טיפת הדם האחרונה.

כמה זמן אחרי הפטר או BDI ניתן לקחת משכנתא?

האמת היא שזו שאלה מאוד רחבה, ויש לזה הרבה מאוד תשובות שונות. בגדול הכלל הוא שרצוי שנתיים ללא בעיות, שזה מצב אופטימלי יחסית, אבל בגדול אם ניתן לתת הסבר כל שהוא, אז אני מניח שההסבר הוא כזה: כמה שאתם לקוחות יותר טובים, כך נדרש לחכות פחות זמן מהרגע שהיו בעיות גדולות של BDI, בין אם זה פשיטת רגל או כל דבר אחר.

כאשר אני כותב לקוחות טובים, הכוונה שלי היא לשכירים שמרוויחים משכורות גבוהות ונמצאים הרבה זמן באותו מקום עבודה. זה המודל שהבנקים רוצים לראות. כלומר נניח שהיו בעיות גדולות, אבל עכשיו זה נחלת העבר- בהנחה שאתם דומים למודל שאני מדבר עליו, כך יהיה קל יותר לקחת משכנתא.  

אני לא רוצה להיות האדם הזה שדוחף לכולם להיעזר ביועץ משכנתאות, אבל במקרים של פשיטת רגל ובעיות של BDI אני ממליץ בחום גדול מאוד לקחת מישהו ולא סתם מישהו, אלא מישהו תותח על שישיג לכם אישור משכנתא. ממליץ בחום.

דברים שיכולים לעזור לאחר הפטר:

הבנקים רואים באנשים שעברו פשיטת רגל סכנה מהלכת. אנשים כאלו נוטים הרבה פעמים להגיע שנית לפשיטת רגל. הסטטיסטיקה אומרת שאדם שעבר פשיטת רגל, יש סיכוי של 50 אחוז שיגיע שוב לפשיטת רגל. לכן הבנקים מעדיפים שלא לתת משכנתאות לאנשים שעברו פשיטת רגל.

בגדול יש כמה דברים שיכולים לעזור, להפחית את רמת הסיכון. למשל להקטין את אחוז המימון שמבקשים, את הסכום שמבקשים, להביא ערבים, כל הדברים האלו הם גורמים שעוזרים לבנק להפחית את רמת הסיכון ולהיות במצב שבו הם יכולים לאשר לכם משכנתא.

חשוב לנסות לבנות את המקרה שלכם, לא סתם כתבתי הרבה על הכנה מוקדמת משכנתאות כאלו, מצריכות הכנה מוקדמת.

מי אני?

שמי מרטין כאמור, אני עוסק כבר עשר שנים בהשגת משכנתאות לפושטי רגל לשעבר ואנשים עם בעיות של BDI, אם אתם נמצאים במצב הזה וצריכים תותח שישיג לכם משכנתא בנקאית, אני כאן לשירותכם.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג