מרטין בוקסדורף מתגאה ב10 שנות ניסיון- בהשגת משכנתא בנקאית עבור פושטי רגל לשעבר!

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה  למשכנתא אחרי פשיטת רגל

בדרך כלל אחרי שעוברים פשיטת רגל ומקבלים הפטר, לוקח קצת זמן עד מתחילים לחזור לחיים הרגלים. אבל כאשר זה קורה כבר, אחרי שעבר קצת זמן, צריכים הרבה עזרה בקבלת משכנתא. בין אם רוצים לקחת משכנתא שמטרתה לקנות דירה או אם רוצים לשעבד את הבית הקיים כדי לקחת כסף לסגירת הלוואות שהצטברו אחרי פשיטת רגל, אתם צריכים איתכם מומחה שיודע לעבוד עם פושטי רגל לשעבר.

שמי מרטין בוקסדורף ואני מטפל כבר עשר שנים באנשים שעברו פשיטת רגל ורוצים לקחת משכנתא עכשיו, זה מה שאני בעשר השנים האחרונות ואשמח לעשות את זה גם בשבילכם. יש לי מאות המלצות של אנשים שעברו פשיטת רגל והצלחתי להשיג להם משכנתא. אם אתם במצב דומה, תבקשו ממליצים עם מקרים דומים מאוד.

האם זה אפשרי? כמה זמן אחרי פשיטת רגל?

התשובה הקצרה היא כן. התשובה הארוכה יותר היא תלוי כמה זמן עבר לאחר קבלת ההפטר? במקרים מסוימים מספיק שנה אחת, במקרים אחרים שלוש שנים ובמקרים אחרים גם חמש לא יעזור. זה תלוי בהרבה מאוד פרמטרים שאנחנו נדבר עליהם בהמשך, אבל חשוב לדעת שזה כן אפשרי.

אז בואו נדבר על כמה זמן לאחר פשיטת הרגל:

בגדול, התשובה היא תלויה בעיקר בכם ובמקרה הספציפי שלכם. כלומר: אם אתם לקוחות מדהימים עם משכורות גבוהות אז ככל הנראה הבנקים יתייחסו אליכם יפה יותר. לעומת זאת אם אתם לקוחות פחות טובים, כך הבנקים ירצו לדחות אתכם יותר זמן ותיאלצו לחכות הרבה יותר זמן אחרי פשיטת רגל.

מה המודל הכי טוב לאחר פשיטת רגל?

המודל הכי רצוי בעיני הבנקים הוא מצב שבו האדם היה בעל עסק ועבר פשיטת רגל, עכשיו הוא שכיר ולא מעוניין בכלל לפתוח עסק. כלומר, אדם שעבר פשיטת רגל והיום הוא שכיר, בהנחה שהוא שכיר יציב עם הכנסה סבירה, יזכה ליחס הכי טוב שאפשר, יחסית, בבנקים למשכנתאות.

דוגמה: לפעמים דוגמאות מסבירות הכי טוב. לקוח שהיה בעל עסק, העסק עבר פשיטת רגל, הוא חזר להיות שכיר והיום הוא סמנכל עם וותק באיזה שהיא חברה ונניח מרוויח 20 אלף שקלים נטו בחודש, הלקוח הזה שגם עונה בצורה אופטימלית על המודל- יזכה ככל הנראה ליחס מועדף בבנקים ולא יצטרך לחכות הרבה זמן אחרי פשיטת רגל.

לעומת זאת דוגמה הפוכה, לקוח שהיה נניח בעל עסק ועבר פשיטת רגל, אבל מאז הוא פתח שוב פעם את העסק שלו, אפילו אותו הדבר בדיוק. הוא ממשיך עם הכנסות לא יציבות במיוחד והחשבון לא תמיד נראה יציב, כל הדברים האלו הם בעיני הבנקים סימן לאדם שלא עבר שום דבר ולא למד לקח, הוא לכאורה מסוכן ויכול להיות שוב תחת מצב של פשיטת רגל. לאדם כזה, הבנקים לא ירצו לתת כסף והוא יאלץ לחכות הרבה שנים עד שהוא יקבל משכנתא.

זאת כמובן הייתה דוגמה הפוכה לחלוטין, אבל יש הרבה מאוד מקרים שהם באמצע ונמצאים בין לבין. אני ממליץ מאוד במקרים של משכנתא אחרי פשיטת רגל לא לעשות את הדברים לבד אלא להיעזר ביועץ מומחה למשכנתאות של פושטי רגל לשעבר.

להיעזר ביועץ מומחה:

תראו אני לא אוהב להגיד לאנשים לשלם כסף כשהם לא צריכים. במרבית המקרים אני לא מאמין שצריך יועצי משכנתאות, אבל במקרה של משכנתא אחרי פשיטת רגל, לחלוטין צריך. דברו איתי ואשמח מאוד להיות האיש שלכם להשגת המשכנתא.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג