משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

סובלים מבעיות בי די איי? עברתם הגבלה? עברתם פשיטת רגל? לא מצליחים לקבל משכנתא בבנק? בדיוק בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף והמטרה שלי היא להשיג לכם משכנתאות בבנקים- אפילו שעברתם סירוב.

בעשר השנים האחרונות אני משיג משכנתאות בבנקים לאנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בעצמם. אני מתגאה ב90 אחוז הצלחה, כאשר אני מדבר על בנקים בלבד ולא משהו חוץ בנקאי.  

הבנק סירב לאשר משכנתא? מה עושים?

הדבר שהכי רוצים לעשות ברגע שמקבלים סירוב זה לרוץ לבנקים אחרים ולהגיש עוד בקשות משכנתא, כדי אולי לפתור את הבעיה מהר. אבל זה למעשה הדבר הכי לא נכון לעשות.

חשוב להבין שהבנקים עובדים על אותם נתונים פחות או יותר, כך שלמעשה אם קיבלתם סירוב משכנתא בבנק אחד, סביר מאוד להניח שבקשות משכנתא בשאר הבנקים יניבו בערך את אותה תוצאה. לכן הדבר הנכון ביותר הוא לעצור ולא להגיש כרגע בקשות משכנתא.

להבין מה בעצם הבעיה?

אם זה עניין של הכנסות נמוכות או עניין של עיסקה לא מתאימה או עניין של בעיות BDI, העיקר הוא קודם כל להבין את הבעיה. ברגע שמבינים את הבעיה, הרבה יותר קל להבין איך להתמודד איתה.

אני רוצה ברשותכם להתמקד בעניין בעיות BDI כי כל שאר הבעיות הן פחות נפוצות. ברגע שאתם יודעים מה הבעיות שלכם בBDI, הדרך הנכונה היא קודם כל להזמין דוח נתוני אשראי( ניתן לעשות זאת בלינק הזה כאן ) כדי לראות מה בדיוק הבעיות שקיימות בדוח. הדוח הזה למעשה יתן לך תמונה מפורטת של כל הבעיות שהיו לכם בשנים האחרונות.

לא בנקים שהיו לכם בעיות איתם:

חשוב לי מאוד להדגיש נקודה אחת. בנק שהיו לכם איתו בעיות כבדות, כמו הלוואות שלא שולמו בזמן, בעיות עם המשכנתא או הליכים משפטיים, אני מציע בחום גדול שלא לבקש משכנתאות מהבנק הזה בכלל. גם אם תראו שהדוח שלכם הוא ללא בעיות כל שהן, לבנקים יש זיכרון מאוד ארוך והם לעולם לא רוצים לתת משכנתא לאנשים שעשו להם בעיות משמעותיות.

אם ראיתם את הבעיות ואת סוג הבעיות:

תראו מכאן האפשרויות מתחלקות ל3 דרכי פעולה. האופציה הראשונה היא להמתין איזה שהיא תקופת זמן כדי לתת לדברים להתרחק לתוך העבר, שזה אופציה שאף אחד בדרך כלל לא בוחר בה. האופציה השנייה היא למעשה להבין את הבעיה ולנסות להתמודד איתה לבד. אני אישית לא ממליץ על האופציה הזו.

האופציה השלישית היא להיעזר במישהו שהוא מומחה למשכנתאות של מסורבים, שיודע איך להתמודד עם הבעיות האלו. אני כמובן ממליץ על עצמי, אבל זה תלוי בכם. מכאן אני ברשותכם אתמקד באופציה שבה אתם בוחרים מומחה למסורבים.

נניח שבחרתם לקחת מומחה:

אם בחרתם בי, אז דרך הפעולה הנכונה היא קודם כל להיפגש לחצי שעה בערך, על מנת להבין לעומק את הבעיות ואת הדברים שאכן מפריעים לנו לקבל משכנתא. מצד שני אנחנו כמובן נבדוק מה בדיוק היתרונות שלנו ומה יכול לעזור לנו להשיג משכנתא.

מכאן אני יוצא אל הבנקים:

מכאן זה החלק שלי, אני יוצא אל הבנקים כדי להפעיל את הידע והקשרים שלי בבנקים על מנת להשיג לכם אישור משכנתא. זה לא קל אבל זה בדיוק מה שאני עושה וזה בדיוק מה שאני אעשה בשבילכם. תקועים במצב שאתם צריכים משכנתא ולא מצליחים לקבל? אני האיש שלכם.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג