נתקלתם בסירוב משכנתא בבנק? שמי מרטין ואני משיג משכנתאות לאנשים שלא מצליחים לקבל אישור למשכנתא, בבנקים או בחוץ בנקאי. זה מה שאני עושה בעשר השנים האחרונות ואשמח לעשות זאת גם בשבילכם.


מה עושים כאשר נתקלים בסירוב משכנתא בבנק?

הדבר הראשון הוא לנסות להבין מה הבעיה. הרי אם לא יודעים מה הבעיה, לא יודעים איך לפתור אותה. אם אתם מלכתחילה יודעים שיש בעיה, אל תגישו בקשות משכנתא לפני שתדעו מה גודל הבעיה. אם אתם מסורבים למשכנתא בבנק ולא יודעים למה, אני מציע לשאול את הבנקאי בנימוס מה הבעיה?

אם אתם לא מצליחים להבין מה הבעיה, אני מציע בחום להתייעץ עם מישהו שמבין היטב בתחום, עדיף כמובן יועץ משכנתאות שמומחה בתחום מסורבי משכנתא, כמוני למשל, אבל אם אתם לא רוצים לשלם הרבה, אז לכל הפחות להיעזר במישהו שמבין.

אם אתם כבר יודעים מה גודל הבעיה, מכאן ניתן להתחיל להתמודד ולהתקדם קדימה לגודל וניתוח הבעיה. אז בואו נתקדם.

מתי הייתה הבעיה וגודל הבעיה?

תראו, אם יש לכם בעיה קטנה מול הבנקים, דבר כמו צ'ק אחד שחזר הוראת קבע או שתיים שחזרו, מדובר בבעיה, שהיא לא גדולה, אבל בהחלט בעיה. במצב כזה, אנחנו יכולים להתמודד איתו עכשיו. אם הבעיה היא יותר גדולה מזה, למעשה אנחנו צריכים להבין שככל הנראה זה לא הזמן להגיש בקשות משכנתא בכלל.

אם הבעיה היא יותר גדולה, אנחנו רוצים להראות לבנקים שעבר קצת זמן מהרגע שהיו בעיות, מאז הכול בסדר ואנחנו מתנהלים תקין לחלוטין מאותו רגע ועד עכשיו.

בואו ניעזר בדוגמה: נניח שחזרו לי כמה צ'קים וכמה הוראות קבע, זה אומר שאנחנו רוצים להראות לבנקים בערך שנה של התנהלות ללא בעיות, כדי שנוכל לבקש משכנתא. ההיגיון הוא: הייתה איזה שהיא בעיה לפני שנה למשל, מאז הכול מתנהל בצורה תקינה ואין שום בעיות, לכן ניתן לסמוך עלינו ולתת לנו משכנתא.

אם הבעיות היו גדולות יותר, אנחנו ככל הנראה נצטרך יותר זמן כדי להראות שהדברים חזרו לקדמותם. נניח שהיה לי הוצאה לפועל של אחד הבנקים, זה אומר שאני אצטרך לחכות שנתיים או שנה וחצי כדי להוכיח שמאז הבעיות האלו, לא יהיו יותר בעיות לעולם. זה עניין של אמון, אם היו בעיות, אנחנו רוצים להראות שכבר תקופה ארוכה שהכול מתנהל בצורה תקינה ואין שום בעיות.

מה היה סוג הבעיות:

כמובן גם סוג הבעיה קובע את הזמן שצריך לחכות כדי לקבל משכנתא. אם עברתם משהו גדול כמו הוצאות לפועל מול בנקים, הגבלות, פשיטת רגל או דברים גדולים אחרים, צריך לדעת שאלו דברים שהבנקים ממש לא רוצים לראות- זה אומר שצריכים לחכות הרבה זמן כדי להתחיל לבקש משכנתאות.

מצד שני, אם הבעיות הן יחסית קטנות כמו צ'קים בודדים שחזרו, הוראות קבע בודדות שחזרו, הוצאות לפועל מול גופים ואנשים פרטיים, אלו דברים שלא נחשבים חמורים יחסית בעיני הבנקים ואין צורך לחכות הרבה זמן עד שמבקשים משכנתא.

מי אני בכלל?

אולי זה הזמן להציג את עצמי, שמי מרטין בוקסדורף, אחרי הרבה מאוד שנות עבודה בבנק, התחלתי לעבוד לבד וההחלטה שלי הייתה שאני רוצה לעבוד רק עם מסורבי משכנתא. אני לא מטפל באנשים שרוצים להשיג ריביות, אני דואג נטו לאנשים שלא מצליחים לקבל אישורי משכנתא בבנקים. מדי בוקר אני קם ויוצא להילחם מול הבנקים כדי להשיג משכנתאות לאנשים שאני נלחם עבורם.

אני חייב לציין שהרבה פעמים אני נכשל, אבל אני לעולם לא מוותר ולעולם לא נכנע. אני אילחם בשבילכם עד שנצליח או בכלל נחליט שאולי שווה לחכות קצת עד שמגישים בקשות משכנתא. לפעמים החוכמה היא לחכות קצת ולא לגרום נזק מאשר להגיש כאשר לא צריך ולעשות יותר נזק מתועלת.

מרטין בוקסדורף- 0508116397 או maratbok@gmail.com

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג