יש לכם זכאות לקנות דירת עמידר שאתם גרים בה? ואתם נמצאים שקועים בבעיות של bdi ולא מצליחים לקבל משכנתא בבנק ?

נעים מאוד, שמי מרטין בוקסדורף. אני מטפל בעשרות ומאות משכנתאות לקניית דירות עמידר.  אחת הבעיות שאני נתקל בהן היא שאנשים מקבלים הזדמנות לקנות דירת עמידר, אבל לא מצליחים לממש אותה בגלל שנמצאים בהליך של פשיטת רגל, הגבלה או בעיות של bdi. 

ככה זה בחיים, אתה מקבל הזדמנות למשהו טוב, דווקא כשאתה בתקופה לא טובה. ככל הנראה זה אתגר של אלוהים שרוצה לבדוק אותנו , האם אנחנו מאמינים מספיק ורוצים מספיק. 

אבל עדיין יש פיתרון!

כדי לתת פיתרון לבעיה הזו, יצרתי קשר עם חברת אקוויטי פאנד, אשר עוסקת במשכנתאות חוץ בנקאיות והם בנו פיתרון לאנשים שיכולים לקבל זכאות לדירת עמידר אבל לא מסוגלים לעשות את זה בזמן הנתון בגלל בעיות כאלו ואחרות. 

איך זה אמור לעבוד?

הרעיון הוא פשוט. אתה לא מסוגל כרגע לקבל משכנתא לדירת עמידר בבנק? לא נורא. חברת אקוויטי פאנד תציע לכםאת המימון הנדרש דרך משכנתא חוץ בנקאית וכך תוכלו לרכוש את דירת העמידר. 

לאחר שנה או שנתיים כאשר המצב ישתפר ולא יהיו יותר בעיות, אשמח להעביר את המשכנתא לאחד הבנקים. 

ברגע שכבר לא יהיו בעיות של bdi, זה יהיה הרבה יותר פשוט לקבל את המשכנתא הזו באחד    הבנקים ולהחזיר את המשכנתא החוץ בנקאית. 

איך עובדת משכנתא חוץ בנקאית?

העיון מאחורי משכנתא חוץ בנקאית הוא לקחת כסף לתקופה קצרה , כדי לפתור בעיה כל שהיא ואז לאחר שהבעיה תיגמר- להעביר את המשכנתא הזו לאחד הבנקים. 

חשוב להבין, הגופים שנותנים משכנתא חוץ בנקאית לוקחים על עצמם סיכון גבוה ונותנים משכנתא במקרים שבהם הבנקים לא מוכנים לתת שום כסף בכלל. 

לכן, בגלל אותה רמת סיכון הריביות הן הרבה יותר גבוהות. לכן כאשר משכנתא חוץ בנקאית – חשוב לתכנן מראש איך מחזירים את המשכנתא החוץ בנקאית לאחד הבנקים. 

איך מתכננים משכנתא חוץ בנקאית?

הדבר הראשון הוא להבין האם נוכל לקבל את אותה משכנתא לאחר התקופה הבעייתית באחד הבנקים. 

דוגמה: אדם שכרגע מוגבל בבנק. הוא לוקח משכנתא חוץ בנקאית וקונה את דירת העמידר. המחשבה שצריכה ללוות אותו היא:

נניח שעברה שנה או שנתיים, ההגבלה נגמרה. האם אני יכול לקבל את אותה המשכנתא בבנקים ?

הרם יש לי מספיק הכנסות? האם עכשיו הbdi שלי יהיה תקין? אם עניתם לעצמכם שכן תוכלי לקבל את אותה המשכנתא בבנקים, אתם בהחלט יכולים להתקדם קדימה. 

כפי שציינתי בהתחלה, שמי מרטין בוקסדורף. במקצוע אני עורך דין, אני מטפל במקרים הכי מורכבים שיש שלמשכנתאות בנקאיות וחוץ בנקאיות.  

אם אתם נמצאים בסיטואציה מורכבת? אני האיש שלכם למשימה. 

מרטין בוקסדורף – 0508116397- maratbok@gmail.com

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג