משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

אחרי שעברתם פשיטת רגל ורוצים לקחת משכנתא? נתקלים בהרבה מאוד בעיות ובעיקר סירובים מכל הבנקים ומכל תחנה במסע שלכם. הבנקים בכלל לא מעוניינים לשמוע על אנשים שעברו פשיטת רגל ובטח שלא רוצים לשתף פעולה במתן משכנתא.

כאשר מגיעים למצב הזה וכן רוצים לקחת משכנתא לאחר שעוברים פשיטת רגל, אתם צריכים איתכם מומחה בהשגת משכנתאות לאחר פשיטת רגל, כזה שלא רק עוסק במשכנתאות אלא מתמחה ספציפית באנשים שקיבלו הפטר.

אבל בואו נתחיל מהתחלה, אני רוצה ברשותכם להסביר את היסודות של משכנתא אחרי קבלת הפטר וננסה להפיק מזה תובנות קצת.

למה הבנקים לא רוצים פושטי רגל ומה אנחנו לומדים מזה?

הסיבה שהבנקים לא מעוניינים לשמוע על אנשים שעברו פשיטת רגל היא בגלל שדבר ראשון האנשים האלו לא עמדו בכל ההתחייבויות שלהם וויתרו על הכול. הסיבה השנייה היא שאנשים אחרי פשיטת רגל נוטים לחזור על הדברים והמספרים אומרים שאחרי 10 שנים, חמישים אחוז מהאנשים שעברו פשיטת רגל חוזרים להיות ופושטי רגל שוב.

מכל הסיבות האלו הבנקים בכלל לא רוצים לשמוע על פושטי רגל לשעבר ולא מעוניינים לעשות איתם שום עסקים. אבל בואו ננסה ללמוד מזה משהו.

מה לומדים מזה?

אנחנו יודעים שחמישים אחוז מהמקרים לעולם לא חוזרים להיות פושטי רגל, אז בואו ננסה להבין איך נראים אותם החמישים אחוז הטובים ומזה נלמד מה אנחנו צריכים להציג לבנקים.

המקרים האלו שלעולם לא חוזרים להיות פושטי רגל הם בדרך כלל אנשים שהיה להם עסק, עברו פשיטת רגל, "למדו את הלקח" וחזרו להיות שכירים יציבים שלעולם לא חושבים לפתוח עסק או לקחת הלוואות או אפילו להיות במינוס.

כלומר, המטרה שלנו היא להידמות כמה שיותר למודל הזה של אותו פושט רגל שלעולם לא יחזור לפשיטת רגל. בואו נבין יחד איך אנחנו עושים את זה?

הסברים ואסמכתאות:

אני אישית חסיד של הסברים ואסמכתאות, כמה שיותר ניירת, כך טוב יותר. היות והמטרה שלנו היא להראות לבנקים שאנחנו עברנו מהפך אמיתי, הדבר הראשון שאנחנו נתחיל ממנו זה להסביר בדיוק מה הסיבה שהייתה פשיטת רגל.

זה נכון שזה לא משנה את העובדה שאכן הייתה פשיטת רגל, אבל צריך לנסות להפוך את זה למשהו יותר נסלח, יותר אנושי. כמה שנביא יותר סיבות, תירוצים ואסמכתאות לכך שאתם כלל לא אשמים בפשיטת הרגל, כך יהיה הרבה יותר קל לבנקים לקבל את העובדה שעברתם פשיטת רגל.

איך אתם בתור לקוחות:

הדבר הבא שאנחנו רוצים להראות לבנקים זה יציבות. הדרך להראות יציבות היא קודם כל בכך שיש לכם עבודה יציבה, כזו שאתם עובדים בה כבר הרבה זמן, משכורות אנחנו רוצים להראות מעל הממוצע, כי אנחנו רוצים להיראות הרבה יותר טובים מאשר הלקוחות הממוצעים. זה אומר שאנחנו רוצים להראות חשבון נקי מהלוואות, אין חריגות מהמסגרת, המשכורות נכנסות בזמן, חסכונות ופיקדונות, כלומר להיראות הרבה יותר טוב מהלקוח הממוצע שלעולם לא עבר פשיטת רגל.

להיעזר במומחה בתחום:

אחד הדברים שהוא חובה לחלוטין זה להיעזר במומחה בתחום, כזה שיודע לעבוד עם משכנתאות של אנשים שעברו פשיטת רגל. לא סתם מישהו שמבין במשכנתאות, אלא בדיוק בנושא הזה של פושטי רגל.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג