העסק צריך הלוואה כדי להתקדם? יש לכם כמה הלוואות עם החזר חודשי גבוה? אנחנו נגייס לכם את ההלוואה הנדרשת עבור העסק או נמחזר את הקיימות כדי להקטין את ההחזרים

מתי נוצר הצורך בגיוס הלוואה לעסק:

הלוואה לעסק חדש– יזם שפותח עסק חדש, נמצא בדרך כלל במצב שבו הבנקים לא מעוניינים לשחרר לו כסף, היות והעסק עדיין לא קיים ולמעשה לא "מצדיק" שום אשראי.

במיוחד אנשים שהיו שכירים בעברם ולא הרוויחו הכנסות גבוהות, מתקשים לקבל הלוואה בנקאית עבור עסק, היות ולא ניתן להסתמך לא על העבר ולא על העתיד.

הלוואה לעסק קיים שעדיין לא צבר וותק והכנסות– יזמים רבים פותחים עסק עם כסף אישי ומצליחים להתגלגל בשנה הראשונה מהכסף הזה. אבל די מהר הם מגיעים למצב שבו הכסף הראשוני נגמר וההכנסות של העסק לא נכנסו עדיין.

עסק כזה נמצא במצב שהבנקים לא מעוניינים לאשר אשראי היות והדוחות הקצרים ממילא, הם שליליים וכוללים בעיקר הוצאות.

הלוואה לגישור בין הוצאות להכנסות– עסקים רבים לא מצליחים תמיד לגשר על הפער בין הכנסות להוצאות. בעיקר מדובר בעסקים שיש להם לקוח אחד או שניים גדולים מאוד שמשלמים להם בשוטף +.

ההוצאות הן מיידיות על חומרי גלם, ציוד ושאר הדברים הכרוכים בניהול העסק, אך ההכנסות הן מגיעות באיחור משמעותי. עסק וותיק שכבר נכנס לתוך הגלגול, אין לו את הבעיה יותר, אך עסק שהוא עדיין לא נכנס לתוך "הגילגול", יכול לסבול מפער גדול בין הכנסות להוצאות.

גיוס הלוואה "טובה" לכיסוי הלוואות רעות– לא תמיד עסקים יודעים או מסוגלים לקחת הלוואות טובות, ולפעמים הבנקים מציעים רק הלוואות שהן רעות, כלומר לטווח קצר עם החזר חודשי גבוה וריבית גבוהה או אפילו ביטחונות רבים.

אנחנו נהיה מסוגלים לגייס מאחד הבנקים שאנחנו עובדים איתם, הלוואה טובה יותר לתקופה ארוכה יותר, עם ריבית נמוכה יותר.

איך אנחנו ניגשים לעבודה:

בחינה של המצב לעומק– יחד נבין בדיוק את המצב כמו שהוא ברגע נתון. מה הביא את הבעיות ואיך ניתן לצעוד קדימה לפתרון. זה חשוב מאוד כדי לדעת איך להציג לבנק את הדברים כדי לקבל את מבוקשינו.

בדיקה של דוחות הכנסות, דפי עובר ושב מהבנקים ומחברות האשראי– הבנה מדויקת של הכנסות מול הוצאות. המטרה היא לנסות להגיע לפיתרון אחד של כל ההלוואות הקיימות, כדי ליצור את התזרים האופטימלי לעסק.

נמצאים במצב שצריכים הלוואה? דברו איתנו ונעשה הכול כדי לעזור!