עברתם פשיטת רגל ורוצים לקחת משכנתא? שמי מרטין ואני משיג משכנתאות עבור אנשים אחרי פשיטת רגל בעשר השנים האחרונות. רק בבנקים.

המצב אחרי פשיטת רגל:

זה אולי מיותר להסביר אבל אחרי פשיטת רגל, הבנקים לא רוצים לתת משכנתאות ולא ממש מעוניינים בכלל לשמוע על אנשים שעברו פשיטת רגל.

לאחר שאנחנו מבינים את זה, אנחנו צריכים לקחת את הנתונים היבשים שיש לנו ולהפוך אותם לסיפור אישי ומרגש שיכול להסביר בצורה טובה הרבה יותר את הסיבות שבגללן הגעתם לפשיטת רגל, כאשר המטרה היא לקחת את הנתון היבש מאוד "הייתה פשיטת רגל" ולהפוך אותו למשהו שהבנקים יכולים לעכל.

חשוב להבין: הבנקים כן יודעים שהייתה פשיטת רגל, זה כתוב בכל הדוחות הפיננסיים הקיימים. אבל מה שחסר להם זה את כל הנסיבות מסביב, שזה בעצם הקלף שלנו במקרים של פשיטת רגל.

כלומר, בואו ננסה יחד לקחת פשיטת רגל ולהפוך אותה למשהו שנשמע הרבה יותר סביר מאשר העובדות היבשות. נניח שאני מספר לבנק את הדברים הבאים: יש זוג מקסים שהיה להם עסק קטן שהצליח יפה מאוד, לאבא של האישה היה עסק הרבה יותר גדול, מוסך מורשה של חברת רכבים כל שהיא. בתקופה מסוימת, המוסך של האבא נקלע לקשיים, הבן התחיל להזרים לו כסף. כמובן שכמו בהרבה מקרים אחרים, הדברים לא עבדו. הבן נאלץ לחתום ערבות לאבא שלו כדי שהאבא יוכל לקבל אשראי בבנקים.

הדבר הזה החזיק עוד חצי שנה והכול התפרק, האבא נגרר לפשיטת רגל ויחד איתו נגרר הבן שבכלל ניהל עסק מצליח אבל קטן לא הצליח לעמוד בתשלומים שנחתו עליו פתאום. הוא נגרר לפשיטת רגל יחד עם האבא ועבר פשיטת רגל.

הבן ואישתו הבינו מזה את הלקח, הם מכרו את העסק שלהם ולקחו את מה שהיה אפשר, שניהם היו שכירים. הם נקלעו לפשיטת רגל שלא באשמתם וסובלים סתם. היום הם רוצים לקחת משכנתא ולצעוד קדימה עם החיים שלהם.

ניירת ואסמכתאות:

אני אישית מאמין גדול בניירת ולהביא הוכחות כתובות לכל דבר שרק אפשר. הניסיון מראה שכל דבר נראה הרבה יותר נכון כאשר מביאים הוכחות כתובות שהדברים האלו אכן קרו.

חשוב לי להסביר למה צריך את כל הדברים האלו שכתבתי כאן עכשיו. הסיבה היא מאוד פשוטה: המטרה שלי היא להגיע לבנקים שבכלל לא רוצים לתת משכנתא, ולגרום להם איך שהוא כן לאשר לכם משכנתא. אני לא יכול להגיע לבנקים ולהגיד פשוט שתאשרו לנו משכנתא. אני צריך להביא הסברים, ניירת ואסמכתאות שיכולות להוכיח את מה שאני אומר, המטרה היא להגיע למצב שבו הבנקים יאשרו לנו משכנתא למרות שהם לא רוצים.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג