משכנתא למסורבים

מעל 90% הצלחה עם מסורבים

עברתם פשיטת רגל וחזרתם לחיים סדירים? עדיין נשארו חובות שאתם מנסים לסגור דרך הגדלת המשכנתא ולא מצליחים לקבל אישור? בדיוק בשביל זה אני כאן. שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות בבנקים עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

במשך 10 השנים האחרונות אני נלחם מול הבנקים ומצליח להשיג אישורי משכנתא לאנשים שהלכו לבנקים שלהם ולא הצליחו לקבל משכנתא בכוחות עצמם. אני נלחם מול הבנקים ולעולם לא מוותר להם עד שלא מצליח להשיג להם את המשכנתא שהם צריכים.

צריכים להשיג משכנתא בכל מחיר? רוצים מישהו שיילחם בשבילכם מול הבנקים? אני האיש שלכם. אני אנצל את הידע והניסיון שלי כדי להשיג לכם את מה שאתם צריכים, במטרה להשיג משכנתא ולסגור את כל החובות.

משכנתא לסגירת חובות היא דבר מורכב מאוד, במיוחד אחרי פשיטת רגל- אני כלל לא ממליץ לגשת למשכנתאות כאלו לבד, בטח שאחרי פשיטת רגל. תזכרו דבר אחד: ברגע שהגשתם בקשת משכנתא בבנק כל שהוא וזה נדחה, אתם שרופים בבנק הזה.

מה ההבדל בין סגירת חובות אחרי פש"ר למשכנתא רגילה?

אז הנה ככה, בדרך כלל כאשר אנשים רוצים לקחת משכנתא לרכישת דירה- הבנקים באופן יחסי יותר גמישים איתם, יש נכס שמשועבד כנגד הכסף כך שהבנקים יותר רגועים באופן יחסי.

לעומת זאת כאשר רוצים לקחת הכסף כדי לסגור הלוואות- הבית שמשועבד כנגד הכסף נשאר אותו דבר, אבל הסכום גדל. כאן הבנקים רואים סכנה גדולה ומאוד מקשים לקבל כסף לסגירת הלוואות, גם כאשר מדובר באנשים רגילים לכל דבר ועניין ועל אחת כמה וכמה אחרי פשיטת רגל.

אז סגירת חובות אחרי פשיטת רגל?

כאשר מדובר על לקיחת משכנתא לאחר פשיטת רגל, אנחנו מדברים על דבר הרבה יותר מורכב משניתן להסביר, הבנק שבכלל לא מתלהב לתת כסף לסגירת הלוואות, אמור לתת משכנתא לאחר פשיטת רגל לסגירת הלוואות. כבר הסברתי בפסקה הקודמת שלקחת כסף לסגירת חובות זה דבר מורכב תמיד, אבל עם פש"ר- זה מורכב הרבה יותר.

מרטין בוקסדורף

לבנות את הדברים נכון:

אם נכנסתם אלי לאתר לא בפעם הראשונה, בטח כבר קראתם לא פעם את הביטוי "לבנות את הדברים נכון." אז מה זה בעצם אומר? זה בעצם אומר שהתפקיד שלנו, שלי ושלכם הוא לבנות את הדברים בצורה כזו שהבנק יבין ששווה לו לתת לכם משכנתא.

כאן אני הולך למודל המאזניים. זוכרים מהשוק את המאזניים עם שתי כפות? אז על כף אחת יש את פשיטת הרגל שהיא דבר שלילי מאוד- אנחנו אמורים לשים על הכף השנייה, דברים שיעזרו לאזן את המאזניים, כלומר לשים דברים חיוביים.

הנקודה היא שאנחנו צריכים לבנות הרבה מאוד דברים חיוביים, כדי שנוכל להאפיל על פשיטת הרגל שנמצאת על הכף השנייה.

אז מה שמים על הכף השנייה?

אז בואו נדבר על מה אנחנו יכולים להציג בתור נתונים חיוביים. הדבר הראשון הוא פשיטת הרגל עצמה. כלומר, אם היה לכם עסק שעבר פשיטת רגל והיום אתם שכירים, זה יתרון גדול. היה עסק שעבר פש"ר, היום אתם שכירים ולעולם לא תפתחו עוד עסק- זה יתרון גדול. הבנקים אוהבים שכירים ומוכנים לסלוח למישהו שהיה לו עסק ועבר פשיטת רגל. אני מתאר את זה קצת בקלות, אבל תבינו את הכוונה שלי.

דברים נוספים שיכולים להיות יתרונות: משכורות גבוהות ויציבות, מקום עבודה מכובד, ערב איכותי, התנהלות תקינה לחלוטין של חשבון הבנק, תארים אקדמיים, אחוז מימון נמוך של המשכנתא שמבקשים, סכום נמוך של המשכנתא שמבקשים, כל דבר נוסף שאתם יכולים לחשוב עליו שיכול להוות יתרון.

כמה זמן לאחר הפטר?

אחת השאלות החשובות בנושא משכנתאות לאחר פשיטת רגל זה בעצם: כמה זמן לאחר פשיטת רגל? הרי השאלה היא תמיד, האם אני כבר יכול לקחת משכנתא? יוצא לי לקבל שיחות מאנשים שסיימו הפטר לפני שבוע, לפני חודשיים ולפני שנה ולפני 9 שנים. כל אחד והסיפור האישי שלו.

אם אנחנו רוצים איזה שהוא כלל אצבע, אז בואו נגיד ששנה וחצי אחרי פשיטת רגל כבר ניתן לדבר על משכנתא. זה לאו דווקא אומר שזה יצליח, שוב, כל אחד והסיפור שלו והנסיבות שלו, אבל עדיין, זה כבר זמן סביר שניתן להתחיל לדבר על הרעיון של משכנתא.

בגדול, אם אתם מחפשים אינדיקציה כל שהיא, אז תחשבו על זה ככה: כל בנק שהייתה לכם איתו מחיקת חוב, הוא בנק שלעולם לא ירצה לתת לכם משכנתא. אז אם הסתבכתם עם כל הבנקים, זה בעצם אומר שאף אחד לא יהיה מוכן לתת משכנתא. הדבר הזה מהווה איזה שהוא סימן דרך בנוגע לסיכוי לקבל משכנתא לאחר פשיטת רגל.

להיעזר ביועץ מומחה:

אני האדם האחרון ששולח אנשים ליועצי משכנתאות. אבל מקרים של פשיטת רגל אלו מקרים חמורים מאוד, אני ממליץ בחום גדול להיעזר ביועץ מומחה.

מרטין – 0508116397

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג