אודות מרטין בוקסדורף חברת "משכנתא מאושרת"

שלום רב לכם, שמי מרטין בוקסדורף מחברת משכנתא מאושרת. ב10 שנים אחרונות אני מטפל במשכנתאות של מסורבי משכנתא. המומחיות שלי היא משכנתאות לפושטי רגל, הן בעבר והן כרגע.

מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף

כלומר, אנשים שהלכו לבנק לקבל משכנתא והבנק סירב- אני מצליח להשיג להם משכנתא. רק בבנקים, ללא חוץ בנקאי.

מצד שני, אנשים שנמצאים במהלך של פשיטת רגל או כינוס נכסים או הגבלה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית כדי לסגור את הפש"ר או הכינוס או החובות שמעיקים עליו את החיים.

הרקע שלי הולך הרבה אחורה, משפטים, בנקים, בנקים למשכנתאות וכן הלאה. בעשור האחרון אני עושה כל מה שרק ניתן על מנת להשיג משכנתא לאנשים שסורבו בידי הבנקים וצריכים להשיג משכנתא.

איך הדברים עובדים:

הנחת העבודה שלי היא שכמעט בכל מצב ניתן להשיג משכנתא. גם אם הבנק סירב וגם אם כמה בנקים סירבו. זאת האמונה שלי. אני קם כל בוקר, במטרה לקחת את הדברים שלי וללכת לריב עם הבנקים על מנת להשיג אישורי משכנתא עבור הלקוחות שלי. אני מאוד מאמין במה שאני עושה ולעולם לא אוותר לבנקים ולא אוותר על אף אחד מהאנשים שסומכים עלי שאני אשיג להם משכנתא.

איך אני בונה תיק משכנתא:

הרעיון שלי הוא מקביל מאוד לעבודה של עורך דין. אני בונה את תיק המשכנתא בצורה כזו שאני אדע איך להגיש את הדברים לבנקים, כך שאני אוכל לטעון לטובת הלקוח. אני בונה את הנקודות השליליות שאני צריך להסתיר מהבנקים ובונה את הנקודות הטובות שאני רוצה להדגיש.

לאחר שיש לי את כל הטיעונים שאני הולך להציג מול הבנקים- אני ניגש לאנשי הקשר שלי, אלו שאני עובד איתם הרבה מאוד ואלו שידעו לעזור לי וללקוחות שלי כאשר אני אצטרך. אני טיפחתי את הקשרים האלו במשך שנים רבות ואני יודע להפעיל את המערכת בצורה הכי טובה שניתן כדי להתאים אותה לצריכים שלי.

איך אני עובד:

ברגע שאנחנו יושבים יחד ואנחנו מנתחים יחד את המצב ובונים את הנקודות הטובות ואת הפחות טובות, אני בדרך כלל צריך שבוע ימים כדי להשיג משכנתא או כדי חלילה וחס להשיב תשובה שלילית. אני מבטיח תמיד לתת תשובה מהירה ומפורטת. זה רק הוגן.

אז במה אני מטפל:

כאמור אני מטפל במסורבי משכנתא, אנשים שהבנק סירב לתת להם משכנתא. יש לי סייג אחד שאני רוצה לדבר עליו. אם התרוצצתם, לקחת עשרים יועצי משכנתא ונשרפתם כבר בכל הבנקים- אין טעם להמשיך לנסות, זה כבר לא יכול לעזור.

אם עכשיו אתם במצב שבו בנק אחד או שניים סירבו, אנא מכם אל תתחילו לחפש יועצי משכנתאות בכמה גרושים, לא כאלו שאח שלכם עבד איתם- רק מומחים. תדברו איתי ואני אסדר לכם את הבעיה, זה מה שאני עושה במשך כל יום וכל היום.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג