בבנקים למשכנתאות בלבד

משכנתא למסורבים- זה מרטין בוקסדורף

נתקלתם בסירוב משכנתא בבנק? שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים כבר 10 שנים.

איך עובדת משכנתא למסורבים?

הרעיון הוא כזה, אנחנו צריכים לעשות דבר שיגרום לבנקים לשנות את ההחלטה שלהם. לכן אנחנו צריכים להתכונן מראש לדבר הזה. איך עובדת ההכנה?

אנחנו צריכים לבנות תיק עבודה שיכיל בתוכו את הסיבות והטיעונים שיכולים לגרום לבנק לשנות את דעתו. ברגע שנישב יחד שעה ונעבור על כל הדברים, אנחנו נבנה יחד את הטיעונים וההסברים שיכולים להסביר את הבעיות שהיו ולמה היו.

בואו ניעזר בדוגמה:

נניח שלפני שנה היו בעיות בהחזרי הלוואות וזה נרשם בדו"ח BDI שלכם, מאז הבנקים לא מאשרים משכנתא. את זה אנחנו כבר יודעים. השאלה מה עכשיו?

המטרה שלנו היא לבנות טיעונים שיכולים לעזור לי להסביר מה היו הבעיות מלפני שנה, למה זה קרה? ואיך אנחנו יכולים להסביר את זה. אז בואו ננסה לתת דוגמה של הסבר: הבעל היה בתאונת עבודה במשך חצי שנה, לא יכול היה לעבוד, הדברים נכנסו מעט לתסבוכת, חזרו כמה הלוואות. אבל מאז שהוא חזר לעבוד בצורה סדירה, הכול חזר לקדמותו ומאז לא היו שום בעיות והכול תקין.

נכון, זה לא ההסבר הכי מדהים בעולם, אבל זה משהו מהחיים, אלו דברים אמיתיים שקורים לאנשים ולפעמים גורמים לבעיות. המטרה שלי היא לקחת מקרה יבש ועובדתי מהחיים ולהפוך אותו למשהו אנושי, מובן, נסלח.

איך הדברים עובדים?

אחרי שנישב ונכין את הטיעונים ביחד, אני אקח את זה הלאה. כלומר, יחד עם הניירת הרלוונטית אני אצא להשיג את המשכנתא שאנחנו צריכים. אני אפעיל את הקשרים שלי ואת הטיעונים שבנינו יחד במטרה להגיע למצב שהבנקים יאשרו לנו משכנתא, אפילו שהם לא ממש רוצים.

שיטת המאזניים:

כאשר עובדים על משכנתאות של מסורבי משכנתא, אני פועל בשיטה שאני קורא לה שיטת המאזניים, כלומר, מאזניים עם שתי כפות, כאשר זאת הכבדה יותר יורדת למטה.

המטרה שלי היא לשים על כף אחת את הבעיות שהיו, כלומר את מה שמונע מאיתנו לקבל משכנתא. על הכף השנייה לשים את כל הדברים החיוביים שנצליח לגייס כדי שיאזנו את המשקל.

הדברים החיוביים הם כל דבר שיכול להשפיע על החלטת הבנקים זה דברים כמו: עבודה בחברה יציבה, משכורת ממוצעת ומעלה, התנהלות תקינה בחשבון, תקופה מסודרת וללא שום בעיה מהרגע שהיו את הבעיות ועד עכשיו, חיסכונות, ללא הלוואות, חשבון שמתנהל בפלוס, ערבים שיכולים להיות חלק מהמשכנתא, מימון נמוך של המשכנתא ביחס לשווי הבית. כל הדברים האלו הם דברים שיכולים לעזור לנו להפוך את המצב ולהגיע לסיטואציה שבה אנחנו לוקחים משכנתא למרות הסירוב.

התקשרו אלינו